Lesbian por can paralyzed people get erections ??? Asian Girl Model; asian blacked,

Pirates lineup
- ??? thick latina - hot latin women??? Best Porstars
Black Jeans jeans bgm
Wedding designers hot guys cumming ??? Russian Quotes;
Soft Phorn jobs that pay under the table in florida
;

Business Name

ENGLISH

Gezici Festival 18.Yolculuğuna Hazırlanıyor

Kategori : Haberler | Geri Dön

Ankara Sinema Derneği tarafından T.C Kültür ve Turizm Bakanlığı’nın katkılarıyla düzenlenecek Gezici Festival, 18. Yolculuğuna hazırlanıyor. 30 Kasım – 10 Aralık tarihleri arasında sinemaseverlerle buluşacak festival, her yıl olduğu gibi Ankara’dan başlayacak, 30 Kasım – 6 Aralık’ta ki gösterimlerin ardından 7 – 10 Aralık tarihleri arasında Sinop’a konuk olacak.
Gezici Festival, bir kez daha dünyanın önemli festivallerinde gösterilen ve ilgi çeken filmlerden oluşan Dünya Sineması seçkisini izleyicilerine sunmaya hazırlanıyor. Cannes Film Festivali Eleştirmenler Haftası’nda Büyük Ödül kazanan “Aquí y alla/Orada Burada”, Berlin’den ödülle dönen Sırbistan yapımı “Parada/Geçit Töreni” ve Cannes’da gösterilen Güney Kore animasyonu “Dwae-ji-ui wang/Domuzların Kralı” bu bölümdeki filmler arasında bulunuyor.
Ülkemizde bu yıl çekilen uzun metrajlı filmlerden derlenen Türkiye Sineması 2012 bölümünde yer alan filmlerin yönetmen ve oyuncuları festivalde yapılacak galalarda izleyicilerle bir araya gelecek. Venedik Film Festivali’nde Geleceğin Aslanı ödülü alan Ali Aydın’ın yönettiği “Küf” ve Derviş Zaim’in son filmi “Devir” de bu bölümde festival izleyicileriyle buluşacak. Festivalde bu sene Tuncel Kurtiz’in “en sevdiği filmler”e ayrılmış bir bölüm yer alacak ve Bob Fosse’un yönettiği “All That Jazz/Bütün O Jazz” ile Luchino Visconti’nin “Il Gattopardo/Leopar”ı gösterilecek.

 

Kaynak: Sinema (Dergi), sayfa 32

Tarih: 01.11.2012